Harry Potter świetlna Wand

Odtworzenie słynnego różdżki. Wave różdżki i światło trwa! Wave to

jeszcze raz, i wyłącza! Wand wynosi 14 cm długości.
Najbardziej pomocne Opinie klientów 45 z 45 osób uznało tę recenzjęwygląda jak różdżka Harryu0026#39;ego w filmach, tylko trochę większe, prawdopodobnie, aby mogli wpakować elektroniki w jej wnętrzu.

To trwa dwie baterie AAA. Cały czubek różdżki jest żarówka do światła, które można włączyć i wyłączyć go, machając lub dotykając go. Światło jest bardzo jasne, gdy okazało się aż. Można regulować jasność i mroczność światła przez naciśnięcie i przytrzymanie przycisku (co jest ukryte w ramach różdżki i nie tylko przycisk wystający). To również pochodzi

z bardzo ładnym pudełku

wyświetlenia umieścić go w, kiedy nie jest używany.

W sumie jest to fajne produktu do własnych jeśli jesteś fan Harrego Pottera i chcesz ćwiczyć niektórych czarów. 29 z 31 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wszystko,

co chciałem i jeszcze więcej! Aleksandra Salazar Kocham mój nowy Harry Potter świetlna Wand. Wygląda

na to realne, czuje i masy w porządku, a światło funkcja jest całkiem zabawne. Jest to także najbardziej jaśniejsze niż się spodziewałem, może rzeczywiście być użyty lampy błyskowej, jeśli zasilanie wyłącza się. Plus wygląda bardzo trwałe i można grać

i „praktyka” rzucania czarów jak chcesz z

nim. Nie wygląda na kruche w ogóle. To również pochodzi

z innej funkcji, która pozwala na dostosowanie jasności światła jak uważasz. Polecam. 14 z 14 osób uznało tę recenzję za pomocną.

Wnuków i Harry Potter Wand ….

WIELKIE Carolyn F. Perialas to różdżki był hit! Jest dobrze zbudowany i łatwy w obsłudze

i wspaniały prezent dla wyobraźni dziecka! Zobacz wszystkie 25 opinie klientów …

Comments are closed.