Wspaniała promocja! 2 pleasuring wibracyjny Pierścieni Condom, Zestaw 2 Rings for Her Pleasure i Pozdrawiam

Pleasuring wibracyjny prezerwatywa jest wibrujący pierścień silikonowy, który pasuje w lateksowe prezerwatywy, aby dodać więcejobu partnerów. Jest zasilany przez ultra-light baterii, która jest bezpiecznie zamknięty w soft shell silikonu. Jest bezpieczny, nie muszą być nudne! Przyjemności jest miękka i rozciągliwa, aby pomieścić każdej wielkości. Jest koralikami dla zwiększenia komfortu i przyczepności, więc nie będzie poruszać się podczas

stosunku. Przyjemności jest lekki, kompaktowy i przenośny. Łatwo mieści się w torebce lub

kieszeni!
Najbardziej pomocne Opinie klientów 16 z

17 osób uznało

tę recenzję za pomocną. Wielki! Przez Heather Loved it! Idealna ilość stymulacji dla niej. Byłem tak włączony i zawsze chcą z nich korzystać. Cena była dobra i będę

zakupie więcej. 13 z 14 osób uznało

tę recenzję za pomocną.

Vybo-Ring 3000 By 13thChris To jest niesamowite

produktu KUP KUP KUP !!!!!!!!!!! Żona podobało I Loved it iThink jedynymi, którzy nie został naszych sąsiadów. 3 z 4 osób uznało tę recenzję za pomocną. Eddie M. Przez Eddie M. Moja żona i ja naprawdę podobała prduct.

Jeśli chcesz poznać nowych opcions jest to dobry początek.

I otrzymało co i spodziewa się dobrych usług wysokiej jakości.

Zobacz wszystkie 14 opinie klientów …
Amazon Sales Rank: # 1255 w Brand Zdrowie i Uroda: CondomMan Wymiary: 0,31 kg Wyposażenie musi spróbować! Wibracyjne pierścień silikonowy, który pasuje w lateksowe prezerwatywy, aby dodać więcej uczucie podczas stosunku.

Emitujących silne wibracje, które zapewniają ekscytującym dla obu partnerów. miękka i rozciągliwa, aby pomieścić każdej wielkości.

Przyjemności jest lekki, kompaktowy i przenośny. Łatwo mieści się w torebce lub kieszeni!